Niet vooruit te branden

Hele discussies heb ik vanmorgen gevoerd op mijn werk over dat mensen niet moeten zeuren, maar gewoon lekker moeten werken. ‘t Zat me flink hoog, en net toen ik nog eens goed van leer wou trekken, ging natuurlijk mijn telefoon. En wat riep die gek aan de andere kant? “Raymond, slaap je nog!”.

??? Grote verwarring ???

Ik schiet overeind en realiseer me dat ik gewoon nog in bed lig, over mijn werk heb liggen dromen (heel fout), en dat neef Gerry loopt te bellen en door de brievenbus loopt te roepen om te zien of ik wakker ben. Gerry en ik carpoolen samen naar Amsterdam als dat qua rooster goed uitkomt, we werken tenslotte opdezelfde afdeling.
Een goed bedoelde NEE naar beneden geschreeuwd terwijl mijn ogen nog open aan het gaan waren, een record gevestigd met opfrissen en aankleden en auto in duiken (5 minuten, wow!) en gewoon alsnog te vroeg op werk aankomen. Dat was nog eens snel op gang komen, poeh he! Zo snel, dat ik er vanavond pas met trainen achter kwam dat ik mijn sokken al de hele dag binnenstebuiten draag. Ben blij dat ik legerkisten draag, zag er namelijk niet uit.

Ik ben ook druk bezig met zoeken naar een nieuwe functie. Als het even kan wel binnen hetzelfde bedrijf, maar een nieuwe invulling qua werkzaamheden. Weer terug de techniek in. De afgelopen twee weken heb ik daarvoor een actieplan op papier gezet, en hierin precies uitgestippeld wat nu precies mijn wensen zijn qua functie, en welke stappen ik ga nemen om die functie te vinden en te krijgen. Daarnaast heb ik uit zo’n boekje een stukje zelf-analyse op mij los gelaten, en dat was erg interessant om te doen. Daar staan nog een paar puntjes over uit waar ik nog eens goed over na moet denken.
Vanmiddag had ik over dat alles een gesprek met mijn teamleidster. Dat was een erg positief gesprek, alles wat ik had neergezet op papier hebben we eens goed doorgenomen, en de reacties die ze daar op gaf waren erg nuttig. Zeker op het stukje zelf-analyse dat ik op papier had staan. Daar wist zij een interpretatie van buiten af op los te laten die voor mij ook andere aspecten van mijzelf zichtbaar maakten. Dat was erg interessant.

Vanavond lekker getrained, en World of Warcraft gespeeld. Een gemeen verslavend spelletje waar ik sinds woensdag mee bezig ben. Schrijf ik ook nog wel eens wat meer over, als ik zelf een beetje snap hoe alles werkt ;-)

This entry was posted in Algemeen, Brainwave. Bookmark the permalink.

One Response to Niet vooruit te branden

  1. Anna(bee) says:

    Goed van je om het uit te werken op papier, daarmee worden je ideeën en mogelijkheden veel
    concreter. Hoop dat het je lukt een plek naar je zin te vinden, Raymond!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>