Boogschieten

Vandaag weer lekker een les boogschieten gehad. Eerst binnen op de blazoenen geschoten om te oefenen op de houding en het correct lossen. Maar ook telkens een paar meter verder naar achteren waarbij je dus opnieuw je vizier goed moet afstellen om de nieuwe afstand te compenseren. Ook een hele truc hoor.

Daarna zijn we lekker buiten gaan schieten op 3d doelen, dieren van een soort foam waar je dan op moet schieten voor punten. Ook mocht ik even met 42 ponds barebow (zonder vizier, en meer trekkracht dan gewoon) van Hans schieten. De eerste keer richtte ik mijn pijlpunt op het dier, en schoot ik er ver overheen (dat werdt zoeken naar de pijl dus). Maar daarna kreeg ik wat tips over anders richten en schoot ik de steenbok recht in zijn nek, koel!

Maar nu heb ik weer lekker spierpijn, en vast een paar mooie blauwe plekken er bij. Het is wel zo leuk dat ik mij vandaag ook echt als lid heb opgegeven. Vrijdag is de laatste ‘les’. We schieten dan eigenlijk gewoon met de rest mee met minimale begeleiding. Om er een beetje in te rollen. Heb er nu al zin in :-)
Boogschieten 2009-05-24

Boogschieten 2009-05-24

Boogschieten 2009-05-24

This entry was posted in Algemeen, boogschieten, FotoBlog and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to Boogschieten

  1. Marieke Pots-Smits says:

    Raymond,ik zag je berichtje met het PDF-bestand van het schriftje maar wist niet hoe je daar een comment bij kon achterlaten. Om een nietje in zo’n boekje te doen zonder grote nietmachine is niet zo moeilijk. Boekje met de buitenkant naar boven opengeklapt neerleggen op een zachte ondergrond, een muismat is al prima. Niettang openklappen en nietjes erin drukken. Boekje voorzichtig van de zachte ondergrond lostrekken en aan de binnenzijde van het boekje de pootjes van de nietjes naar binnen klappen. Et voila, boekje is klaar! Marieke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>